Tatrzański Związek Narciarski

PŚ w Val di Fiemme: Kupczak z punktami

Szczepan Kupczak zameldował się w czołowej "30" Pucharu Świata w Val di Fiemme i wywalczył kolejne punkty do klasyfikacji generalnej. Polak w sobotnich zawodach w Predazzo zajął 26. miejsce. Zwycięstwo odniósł Niemiec Vinzenz Geiger, a obok niego na podium stanęli Norwegowie. Drugi był Jarl Magnus Riiber, a trzeci Joergen Graabak.

COC w Oberwiesenthal: 40. miejsce Piotra Kudzi

Czterech reprezentantów Polski wystartowało w sobotnich zawodach Pucharu Kontynentalnego w kombinacji norweskiej, które odbywały się w niemieckim Oberwiesenthal. Najwyżej z biało-czerwonych sklasyfikowany został Piotr Kudzia, który ukończył zawody na 40. miejscu. Zwycięstwo odniósł Norweg Harald Johnas Riiber.

Test dwuboistów przed MŚJ w Oberwiesenthal

11 i 12 stycznia w niemieckim Oberwiesenthal rozegrane zostaną Pucharu Kontynentalnego w kombinacji norweskiej, które jednocześnie będą testem przed zbliżającymi się Mistrzostwami Świata Juniorów. W weekend w COC wystartuje czterech naszych reprezentantów: Piotr Kudzia, Mateusz Jarosz, Bartłomiej Klimowski i Adam Skupień.

PŚ w Val di Fiemme: Kupczak tuż za czołową "30"

Na 31. miejscu Szczepan Kupczak ukończył rywalizację w piątkowych zawodach Pucharu Świata w Val di Fiemme. Zwyciężył Norweg Jarl Magnus Riiber. Na drugim stopniu podium stanął Niemiec Vinzenz Geiger, a trzeci był kolejny z Norwegów Joergen Graabak .

PŚ w Val di Fiemme: dwuboiści wracają do rywalizacji

Po trzech tygodniach przerwy do rywalizacji w Pucharze Świata powracają kombinatorzy norwescy. Kolejne zawodowy najwyższej rangi rozegrane zostaną we włoskim Val di Fiemme. W Predazzo powalczy trzech naszych reprezentantów.

PŚ w Ramsau: Szczepan Kupczak w TOP30

Szczepan Kupczak wywalczyły kolejny punkt do klasyfikacji generalnej Pucharu Świata w kombinacji norweskiej. Nasz dwuboista w sobotnich zawodach zajął 30. miejsce. Zwycięstwo odniósł Niemiec Vinzenz Geiger. Na drugim stopniu podium stanął Norweg Jarl Magnus Riiber, a trzeci był kolejny z niemieckich zawodników Fabian Riessle.